Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

W dniu 31 maja 2017 r. uczniowie z klas I-III  naszej szkoły, pod opieką wychowawców p. Barbary Grzesik, p. Bożeny Dziedzic, p. Lucyny Ostrowskiej oraz p. Agnieszki Leń, wybrali się na wycieczkę do Brzozowa.

Czytaj więcej...

Istnieją takie miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić, by móc poznać prawdziwie dziedzictwo własnego kraju. To właśnie Kraków – miasto królów, historyczne serce Polski. To właśnie Kraków tym roku stał się celem wycieczki klasy I, II i III naszej szkoły, 14 czerwca 2017r. wyruszyliśmy na podbój tego miasta.

DSC 0218

Czytaj więcej...

„Kocham Cię Mamo, Kocham Cię Tato” – pod takim hasłem odbyła się doniosła uroczystość poświęcona Kochanym Rodzicom. 8 czerwca o godz. 17:00 w Domu Strażaka w Zmiennicy zgromadzili się licznie Rodzice, ich pociechy oraz nauczyciele.

dMiO

Czytaj więcej...